1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall

  • 58 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το 1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall 58 τ.μ. Απέχει μόνο 1 χλμ. από το Dubai Mall και μόλις 12 λεπτά με τα πόδια από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το KidZania. Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στο κέντρο της πόλης και προσφέρει τζακούζι και σάουνα.

Οι επισκέπτες αυτού του διαμερίσματος έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι, στη βεράντα και στη γκαρνταρόμπα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το 1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, τζακούζι και ντους.

Για διαφοροποίηση του ελεύθερου χρόνου των επισκεπτών παρέχεται εξωτερική πισίνα.

Στις εγκαταστάσεις υπάρχει μια πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με βραστήρα και πλυντήριο πιάτων.

Ο Μπουρτζ Χαλίφα απέχει σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 30 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Το Σιντριβάνι του Ντουμπάι βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1,1 χλμ. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Πληροφορίες σχετικά με το Ντουμπάι Κρηκ SPB που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από το 1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall, και ο σταθμός λεωφορείων Dubai Fountain Street 2 βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall
Spacious 2Br In Downtown In High Floor
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious 2Br In Downtown In High Floor

260 μ από το κατάλυμα
USD 416 USD 374
ανά νύχτα
The Smart Concierge - Reehan 6
Τιμή μόνο για κινητά

The Smart Concierge - Reehan 6

261 μ από το κατάλυμα
USD 248 USD 223
ανά νύχτα
1Br Study Bay Square City View Business Bay
Τιμή μόνο για κινητά

1Br Study Bay Square City View Business Bay

267 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ντουμπάι Κρηκ SPB
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Business Bay
    1,9 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Δωρεάν πάρκινγκ

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • 24ωρη υποδοχή
    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Γεύματα

    • Μπαρ/ Lounge
    • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Αναψυχή

    • Θερμαινόμενη πισίνα
    • Εξωτερική πισίνα
    • Κήπος
    • Σάουνα
    • Τζακούζι

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 10:00 έως 12:00
    Αριθμός αδείας1398371
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το 1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το 1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall περιλαμβάνουν Σιντριβάνι του Ντουμπάι, Dubai Mall καθώς και Μπουρτζ Χαλίφα.
    • Το 1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall προσφέρει πάρκινγκ;
      Το 1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το 1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το 1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall περιλαμβάνουν Clinton Street Baking Company και Man'oushe Street και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 58 μ².
    • Υπάρχει πισίνα στο αυτό το διαμέρισμα;
      Ναι, στο αυτό το διαμέρισμα έχει εξωτερική πισίνα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ντουμπάι Κρηκ SPB
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός Business Bay
    1,9 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    1Br Suite 10 Mins To Burj Khalifa & Dubai Mall

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο